Spódnice ICHI

fajna spódnica praktycznie zawsze będzie dobrze wyglądała, jeżeli tylko będzie odpowiednio dobrana.
Warto rozejrzeć się w sklepach internetowych takich jak .

Mają na stanie sporo znanych marek spódnic i nie tylko.

Krótko o spódnicach.

O mikrosódnicy w Wiki

Mikrospódnica, mikrospódniczka (ang.
microskirt) ? bardzo krótka spódnica, która jest dłuższa niż taśma, ale krótsza niż minispódniczka.
Jej długość wynosi zwykle od 13 do 20 cm.
Spódnica tej długości odsłania zwykle część ud i pośladków.
Aby tego uniknąć, mikrospódnica często noszona jest z rajstopami lub legginsami.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Mikrospódnica

Mini spódnica

Mini spódniczka zwana również potocznie miniówką bądź po prostu mini to krótka spódnica sięgająca około 30cm powyżej kolan.

W kulturze zachodniej została stworzona w latach 60 XX wieku przez brytyjską projektantkę mody Mery Quant.

Przyjęła się szybko i również przeżywała wtedy lata swojej świetności i uwielbienia aż do lat 80, by ponownie wrócić do łask w XXI wieku.

Jest chętnie noszona jako strój typowo imprezowy, nieco rzadziej podczas zwykłego wyjścia na miasto. Jej sportowe wersje przyjęły się również pośród kobiet uprawiających sporty- szczególnie w tenisie, ale jest także niemal nieodłącznym elementem ubioru czirliderek.

Popularne spódnice

Spódnice ICHI Spódnica midi czyli taka o średniej długości jest chyba najbardziej rozpowszechnioną i najbardziej różnorodną pośród wszystkich spódnic. Występuje w wielu krojach. Jednym z wariantów jest spódnica baleriny- zwiewna, o szerokim pasku, niegdyś noszona tylko przez baleriny podczas występów, teraz może stanowić strój każdej kobiety, zarówno w wydaniu eleganckim jak i luźniejszym.

Spódnica plisowana z wyglądu przypomina zwiewną harmonijkę, doskonale nadaje się dla kobiet o pełniejszych biodrach, chcących ukryć swoje uda.

Spódnica bombka posiada dwie gumy utrzymujące ją na miejscu- na górze i na dole przez co dzięki ściągnięciu tworzy z niej klosz przypominający bombkę..

Widok do druku:

Spódnice ICHI